Auktion V19

Datum 2019-05-12

Katalog

283.

SLAGLÅSPISTOLER , 1800-tal, en stycken fyrpipig pepperbox sk smålänning, två stycken enkelpipiga slaglåspistoler, skador och lagningar (3).

Utrop: 1000 - 2000 SEK Slutpris: 2100 SEK