Auktion V19

Datum 2019-05-12

Katalog

292.

SLAGLÅSREVOLVER, Engelsk , ca 1850-tal, sk övergångsrevolver, 8-kantig pipa ca 14,5cm, kaliber ca 10mm, hanen lagad, slitage .

Utrop: 1000 - 2000 SEK Slutpris: 3200 SEK