Auktion V19

Datum 2019-05-12

Katalog

212.

SABLAR , en engelsk 1800-tal för artilleriet samt en okänd modell av fransk typ, klingor 82 resp. 88 cm, blanka stålbaljor med koppelringar, skador (2).

Utrop: 1500 - 2000 SEK Slutpris: 2200 SEK